Koledar

December 2022
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
50 17. December Državno prvenstvo do 11 let in Državno prvenstvo do 17 let BK Branik Mladinci
50 15.-18. December 2023 European Mixed Team Championships - Qualification Stage Člani
49 10. December Državno prvenstvo do 13 let in Državno prvenstvo do 19 let BK Bit Mladinci
48 2.-4. December YONEX Medvode Cup U17 in Youth Slovenija, Medvode Mladinci
November 2022
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
47 25.-27. November Nations cup U15 Madžarska Mladinci
47 25.-27. November Slovak Junior Slovaška, Trencin Mladinci
47 24.-27. November YONEX Slovenia Future Series 2022 Maribor, Slovenia Člani
46 19. November Državno prvenstvo do 15 let BK Medvode Mladinci
46 18.-20. November Czech Junior Češka, Orlova Mladinci
45 12. November Finale slovenske lige BK Mirna Člani
Oktober 2022
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
42 22. Oktober 3. turnir do 11 let in 2. turnir do 17 let BK Mirna Mladinci
42 17.-30. Oktober BWF World Junior Championships Spain, Santander Mladinci
42 16. Oktober 3. turnir do 15 let BK Ljubljana Mladinci
41 15.-16. Oktober 3. AB turnir BK Ljubljana Člani
40 7.-9. Oktober Austrian U17 International Avstrija, Moldling Mladinci
39 1. Oktober 3. turnir do 13 let in 2. turnir do 19 let BK Mladost Mladinci
September 2022
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
38 23.-25. September 6th LI-NING Zagreb U17 Open in Zagreb Youth Open Hrvaška, Zagreb Mladinci
38 21.-24. September U15 evropsko Spain, Ibiza Mladinci
37 16.-18. September YONEX Slovenia Junior Tournament 2022 Otocec, Slovenia Mladinci
36 10. September 2. AB turnir BK Kungota Člani
35 2.-4. September 28. TEM MIRNA U17 & YOUTH INTERNATIONAL Mirna /Mokronog, Slovenia Mladinci
Julij 2022
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
30 24.-30. Julij XVI Summer European Youth Olmypic Fest Banska Bystrica-Slovaška Mladinci
Junij 2022
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
25 24.-26. Junij U15 Serbian Youth International IN Serbian U17 International Novi Sad-Srbija Mladinci
24 18. Junij Forza Konex open 2022 KONEX, Ljubljana Mladinci
24 17.-19. Junij U15 Dornbirn Youth International IN Austrian U17 International Dornbirn-Avstrija Mladinci
23 11. Junij 2.krog 1 LIGA in 2 LIGA in 3 LIGA organizator : BK Mirna BK MIRNA Člani
22 4. Junij Ekipno državno prvestvo U19 in U13 organizira BK Branik BK BRANIK Mladinci
Maj 2022
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
21 27.-29. Maj U15 Bodensee-Jugendturnier Friedrichshafen-Nemčija Nemčija Mladinci
20 20.-22. Maj U15 in U17 Adrian Youth International Opatija-Hrvaška Mladinci
20 18.-21. Maj I FEEL SLOVENIA YONEX INTERNATIONAL 2022 Maribor Člani
19 14.-15. Maj 17. Srebrna žogica Lendave U11, U13, U15, U17 DSŠ Lendava Mladinci
April 2022
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
16 23. April 2.turnir U15 BK Kungota Mladinci
14 9. April 2.turnir U13 BK KARIZMA Mladinci
14 9. April 9.državno veteransko prvenstvo BK Celje Rekreativci
14 7.-9. April U17 Oliver Czech Češky Krumlov-Češka Mladinci
13 2. April 1.krog 1 LIGA in 2 LIGA BK MLADOST Člani
13 2. April 2.turnir U11 BK MLADOST Mladinci
Marec 2022
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
11 19.-20. Marec 1.turnir A in B BK MIRNA Člani
11 18.-20. Marec U17 Polish International Gniezno-Poljska Mladinci
11 13. Marec 1.turnir U15 BK Medvode Mladinci
10 12.-13. Marec Člansko državno prvenstvo BK Medvode Člani
Februar 2022
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
6 12. Februar 1.turnir U11 in U17 BK BIT Mladinci
Januar 2022
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
4 29. Januar 1.turnir U13 in U19 BK LJUBLJANA Mladinci
3 22. Januar 1.turnir U15 PRESTAVLJENO na 12.3.2022 Mladinci
1 8. Januar 6. Otroški badminton festival "Badmintonček-Badmintončica 2022" telovadnica OŠ Prežihov Voranc, Ravne na Koroškem Mladinci

ZGODOVINA

Povezave do tekmovalnih koledarjev v preteklosti
Leto 2022 | Leto 2021 | Leto 2020 | Leto 2019

Divider

KOLEDAR

Državno prvenstvo do 13 let in Državno prvenstvo do 19 let
sobota, 10. december 2022

2023 European Mixed Team Championships - Qualification Stage
četrtek, 15. december 2022

Državno prvenstvo do 11 let in Državno prvenstvo do 17 let
sobota, 17. december 2022

BADMINTONČEK-BADMINTONČICA 2023
sobota, 7. januar 2023

LIGA 1.krog
sobota, 14. januar 2023