Koledar

December 2020
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
51 20. December Finale BZS lige 2019/2020 BK Kungota Člani
50 19. December DP U13 in U19 BK BIT Mladinci
49 12. December DP do 17 let BK Branik Mladinci
49 6. December 2 BZS LIGA 3 krog BK BIT Člani
48 5. December A in B turnir BZS BK BIT Člani
November 2020
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
47 28. November 2. veteranski turnir BK CELJE Rekreativci
45 14. November DP do U11 in U15 BK MEDVODE Mladinci
Oktober 2020
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
42 24. Oktober 3. turnir do 13 let SD SELE VRHE Mladinci
42 24. Oktober 1. veteranski turnir BK Ljubljana Rekreativci
41 11. Oktober B turnir BK Komenda Člani
40 10. Oktober 3. turnir do 11 in do 17 let BK OLIMPIJA Mladinci
40 4. Oktober 2 BZS LIGA - 2 krog in 1 BZS LIGA - 2 krog BK BIT Člani
September 2020
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
38 26. September 3. turnir do 19 let in 3. turnir do 15 let BK Ljubljana Mladinci
37 19.-20. September A in B turnir BZS BK MEDVODE Mladinci
35 5. September 3. turnir do 19 let - ODPOVEDAN Podčetrtek Mladinci
Avgust 2020
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
34 29. Avgust 3. turnir do 15 let - ODPOVEDAN BK MEDVODE Mladinci
34 29.-30. Avgust A in B turnir BZS - ODPOVEDAN BK MEDVODE Mladinci
32 12. Avgust Veteranski turnir CELJE BK CELJE /
Junij 2020
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
24 18.-21. Junij Serbian U17 & Youth Novi Sad Mladinci
23 12.-13. Junij Austrian U17 Open Dornbirn Mladinci
23 12.-14. Junij Cesky Krumlov U14 ekipni turnir Cesky Krumlov Mladinci
22 6. Junij DP do 13 let & piknik BZS PODČETRTEK BZS Mladinci
22 6. Junij Finale liga 2019/2020 PODČETRTEK BZS Člani
Maj 2020
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
21 30. Maj DP do 17 let Branik Maribor Mladinci
20 22.-24. Maj Bodense Jugend Turnier 2020 Friedrichshafen Mladinci
20 17. Maj DP do 11 let in do 19 let Medvode Mladinci
19 13.-16. Maj Slovenia Int. 2020 Medvode Člani
18 9. Maj DP do 15 let BIT Ljubljana Mladinci
18 9.-10. Maj AB turnir BZS BIT Ljubljana Člani
17 1. Maj Liga AUT /
17 1. Maj Počitnice /
April 2020
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
17 27.-1. April Počitnice /
16 25. April Liga AUT /
15 17.-19. April Srebrna žogica Lendave 2020 Lendava Mladinci
15 16.-19. April Victor Croatian Int. Zagreb Člani
14 11.-13. April Velika noč /
14 11. April B turnir Idrija Člani
13 4. April Liga AUT /
13 4. April 3. turnir do 13 let Sele Vrhe Mladinci
13 2.-4. April FZ FORZA Czech U17 International Cesky Krumlov Mladinci
Marec 2020
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
13 29. Marec LIGA BZS 2. termin BIT Ljubljana Člani
12 28. Marec Liga AUT /
12 28. Marec 3. turnir do 11 in do 17 let Olimpija Ljubljana Mladinci
12 26.-29. Marec Polish Open Člani
11 21.-22. Marec AB turnir BZS MEDVODE Člani
11 21. Marec 3. turnir do 15 let MEDVODE Mladinci
10 14. Marec 3. turnir do 19 let Branik Maribor Mladinci
10 11.-14. Marec Kabal int. Karvina Člani
9 7. Marec Liga AUT /
9 6.-8. Marec Donut Cup 2020 Zg. Kungota Mladinci
Februar 2020
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
8 26.-29. Februar FZ Forza Slovak Open Trenčin Člani
7 21.-23. Februar Italian Junior 2020 Milano Mladinci
7 19.-22. Februar Austrian Open Dunaj Člani
7 17.-1. Februar Počitnice /
6 11.-16. Februar 2020 European Men's & Women's Team Championships Lievin Člani
5 8. Februar 7. Veteransko DP BK Celje Člani
5 8. Februar 2. turnir do 11 let Branik Maribor Mladinci
5 6.-9. Februar Multialarm Hungarian Junior 2020 Pecs Mladinci
4 1.-2. Februar 63. Člansko DP za posameznike in dvojice Branik Maribor Člani
Januar 2020
Teden Datum Naslov Mesto Kategorija
3 25.-26. Januar Liga AUT /
3 25. Januar 2. turnir do 17 let Brežice Mladinci
2 18. Januar 2. turnir do 15 let Mirna na Dolenjskem Mladinci
2 16.-19. Januar Polish Junior Przemysl Mladinci
2 12. Januar LIGA BZS 1. termin Mirna na Dolenjskem Člani
1 11. Januar Liga AUT /
1 11. Januar Badmintonček - Badmintončica 2020 U9-U13 Ravne na Koroškem Mladinci
1 9.-12. Januar Yonex Estonian int. Talin Člani
0 1.-3. Januar Počitnice /

ZGODOVINA

Povezave do tekmovalnih koledarjev v preteklosti
Leto 2022 | Leto 2021 | Leto 2020 | Leto 2019

Divider

KOLEDAR

Državno prvenstvo do 13 let in Državno prvenstvo do 19 let
sobota, 10. december 2022

2023 European Mixed Team Championships - Qualification Stage
četrtek, 15. december 2022

Državno prvenstvo do 11 let in Državno prvenstvo do 17 let
sobota, 17. december 2022

BADMINTONČEK-BADMINTONČICA 2023
sobota, 7. januar 2023

LIGA 1.krog
sobota, 14. januar 2023