December 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Teden | Datum | Naslov | Mesto | Kategorija |
51 | 26.-30. December | PRIPRAVE MLADIH REPREZENTANC | Mladinci | |
51 | 25.-31. December | Počitnice | / | |
51 | 22. December | B turnir | organizator se išče | Člani |
50 | 21. December | . | Mladinci | |
49 | 14. December | 2. turnir do 13 in do 19 let | Mladost Lendava | Mladinci |
49 | 12.-15. December | Italian Int. | Milano | Člani |
48 | 7.-8. December | AB turnir BZS | Mirna na Dolenjskem | Člani |
48 | 1. December | Medvode U17 + Youth U11-U15 Cup | Medvode | Mladinci |
November 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Teden | Datum | Naslov | Mesto | Kategorija |
47 | 30. November | Liga AUT | / | |
47 | 29.-30. November | Medvode U17 + Youth U11-U15 Cup | Medvode | Mladinci |
46 | 21.-24. November | Victor Slovenia Future Series | Brežice | Člani |
45 | 15.-17. November | Czech Junior 2019 | Orlova | Mladinci |
45 | 15.-17. November | Slovak U17 + U13 | Trenčin | Mladinci |
44 | 9. November | Liga AUT | / | |
44 | 9. November | 1. turnir do 11 let | Kungota | Mladinci |
44 | 9. November | B turnir | Kungota | Člani |
44 | 8.-10. November | FZ FORZA Slovak Junior + U15 | Trenčin | Mladinci |
43 | 1.-2. November | Hubgarian Int. | Budaors | Člani |
43 | 1. November | Počitnice | / |
Oktober 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Teden | Datum | Naslov | Mesto | Kategorija |
43 | 30.-1. Oktober | Hubgarian Int. | Budaors | Člani |
43 | 28.-31. Oktober | Počitnice | / | |
43 | 27.-31. Oktober | PRIPRAVE MLADIH REPREZENTANC | Mladinci | |
42 | 26.-27. Oktober | Liga AUT | / | |
42 | 25.-27. Oktober | FZ Forza Finnish Junior ??? | Espoo | Mladinci |
42 | 23.-26. Oktober | Hatzor Int. Izrael | Hatzor | Člani |
41 | 19.-20. Oktober | AB turnir BZS | Brežice | Člani |
41 | 18.-20. Oktober | Austrian U17 | Modling | Mladinci |
40 | 12. Oktober | 1. turnir do 15 let | Karizma Ravne na Koroškem | Mladinci |
40 | 10.-13. Oktober | German Ruhr U19 International | Mulheim | Mladinci |
39 | 5. Oktober | 1. turnir do 13 in do 17 let | BIT Ljubljana | Mladinci |
39 | 3.-6. Oktober | Bulgarian Int. | Sofija | Člani |
September 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Teden | Datum | Naslov | Mesto | Kategorija |
38 | 28. September | Liga AUT | / | |
38 | 27.-29. September | Zagreb U17 & Youth Open 2019 | Zagreb | Mladinci |
38 | 26.-29. September | LI NING Czech Open | Brno | Člani |
37 | 21. September | 1. turnir do 19 let | BIT Ljubljana | Mladinci |
37 | 19.-22. September | Polish Int. | Bierun | Člani |
37 | 15. September | Liga AUT | / | |
36 | 13.-15. September | TEM Slovenia Junior&Youth Int 2019 | Mirna/Mokronog | Mladinci |
35 | 1.-7. September | EP do 17 let Poljska | Gniezno | Mladinci |
Avgust 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Teden | Datum | Naslov | Mesto | Kategorija |
34 | 30.-31. Avgust | EP do 17 let Poljska | Gniezno | Mladinci |
34 | 29.-30. Avgust | A in B turnir BZS | Medvode | Mladinci |
34 | 29.-30. Avgust | A in B turnir BZS | Medvode | Mladinci |
34 | 29. Avgust | 3. turnir do 15 let | Medvode | Mladinci |
32 | 12.-15. Avgust | Bulgarian Open | Sofija | Člani |
31 | 8.-11. Avgust | Hellas Open | Lavrio | Člani |
31 | 8.-11. Avgust | Bulgarian junior 2019 | Pazardzhik | Mladinci |
30 | 1. Avgust | Mladinci |
Junij 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Teden | Datum | Naslov | Mesto | Kategorija |
25 | 24.-30. Junij | European Games 2019 | Minsk | Člani |
23 | 13.-16. Junij | Serbia Youth Int. NOVI SAD | Novi Sad | Mladinci |
22 | 8. Junij | DP do 11 let | Mirna | Mladinci |
22 | 7.-9. Junij | Cesky Krumlov ekipno U15 (U14) | Češky Krumlov | Mladinci |
21 | 1.-2. Junij | Bodensee Jugend Turnier | Friedrichshafen | Mladinci |
Maj 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Teden | Datum | Naslov | Mesto | Kategorija |
21 | 31. Maj | Bodensee Jugend Turnier | Friedrichshafen | Mladinci |
20 | 25. Maj | DP do 17 let | Lendava | Mladinci |
20 | 19. Maj | DP do 13 in do 19 let | Medvode | Mladinci |
19 | 15.-18. Maj | FZ FORZA Slovenia International 2018 | Medvode | Člani |
19 | 12. Maj | Finalni dan liga | BIT | Člani |
18 | 11. Maj | pouk v soboto | za OŠ | / |
18 | 11. Maj | DP do 15 let Prevalje | BK Karizma | Mladinci |
17 | 4.-5. Maj | LIGA FRA | / | |
17 | 1.-5. Maj | šolske počitnice | / |
April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Teden | Datum | Naslov | Mesto | Kategorija |
16 | 27.-30. April | šolske počitnice | / | |
16 | 27.-28. April | Liga AUT | / | |
16 | 22. April | Velikonočni ponedeljek | / | |
15 | 20. April | B turnir | LOGATEC | Člani |
14 | 13. April | Liga AUT | / | |
14 | 12.-14. April | Srebrna žogica Lendava 2019 | Lendava | Mladinci |
14 | 10. April | FINALE EKIPNO OŠ in SŠ | Mladinci | |
13 | 6.-7. April | LIGA FRA | / | |
13 | 4.-6. April | FZ Forza Czech U17 International | Češky Krumlov | Mladinci |
13 | 4.-7. April | Nations Future Cup | Španija | Mladinci |
Marec 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Teden | Datum | Naslov | Mesto | Kategorija |
12 | 30.-31. Marec | Liga AUT | / | |
12 | 30. Marec | 3. turnir do 11 in do 17 let | BIT | Mladinci |
11 | 23.-24. Marec | LIGA NEM | / | |
11 | 23. Marec | 3. turnir do 13 let | MEDVODE | Mladinci |
11 | 23.-24. Marec | AB turnir in turnir dvojic | Medvode | Člani |
11 | 23. Marec | PTUJ OPEN | Ptuj | / |
10 | 16. Marec | Liga AUT | / | |
10 | 16. Marec | 3. turnir do 19 let | Branik Maribor | Mladinci |
10 | 13. Marec | FINALE OŠ posamično | Mladinci | |
10 | 10. Marec | LIGA SBL 2.termin | BK Brežice | Člani |
9 | 9. Marec | 3. turnir do 15 let | ŠD Sele-Vrhe | Mladinci |
9 | 9. Marec | ZAGORJE OPEN | Zagorje | / |
8 | 2. Marec | Liga AUT | / | |
8 | 2. Marec | LJUBLJANA OPEN ADA | Ljubljana | / |
8 | 1.-3. Marec | šolske počitnice | / | |
8 | 1.-3. Marec | DONUT CUP 2019 | Zgornja Kungota | Mladinci |
8 | 1.-3. Marec | DONUT CUP 2019 | Zgornja Kungota | Mladinci |
Februar 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Teden | Datum | Naslov | Mesto | Kategorija |
7 | 23.-24. Februar | LIGA NEM | / | |
7 | 23. Februar | LENDAVA OPEN | Lendava | / |
7 | 22.-24. Februar | Yonex Italian Junior | Milano | Mladinci |
7 | 20.-23. Februar | Austrian Open | Dunaj | Člani |
7 | 18.-3. Februar | šolske počitnice | / | |
6 | 16. Februar | ZLATA ŽOGICA CELJA | Celje | / |
6 | 15.-16. Februar | informativni dnevi | / | |
5 | 9.-10. Februar | LIGA NEM | / | |
5 | 9. Februar | MARIBOR GP OPEN | Maribor | / |
5 | 8. Februar | Prešernov dan | / | |
5 | 7.-10. Februar | 9th Multi Alarm Hungarian Int. Junior Ch | Pecs | Mladinci |
4 | 2. Februar | pouk v soboto | za OŠ | / |
4 | 2.-3. Februar | 62. Člansko DP RS za posameznike in dvojice | Medvode | Člani |
Januar 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Teden | Datum | Naslov | Mesto | Kategorija |
3 | 26.-27. Januar | Liga AUT | / | |
3 | 26. Januar | 2. turnir do 11 in do 19 let | BIT | Mladinci |
3 | 23. Januar | FINALE SŠ posamično | Medvode | Mladinci |
2 | 19.-20. Januar | LIGA NEM | / | |
2 | 19. Januar | 2. turnir do13 let | BK Mirna | Mladinci |
2 | 17.-20. Januar | VICTOR Polish Junior | Przemysl | Mladinci |
2 | 13. Januar | LIGA SBL 1.termin | BK Mirna | Člani |
1 | 12. Januar | Liga AUT | / | |
1 | 12. Januar | Badmintonček-Badmintončica 2019 U9-U15 | Ravne Koroškem | Mladinci |
1 | 12.-13. Januar | LIGA NEM | / | |
1 | 12. Januar | 2. turnir do 17 let | Branik Maribor | Mladinci |
0 | 5.-6. Januar | LIGA FRA | / | |
0 | 5.-6. Januar | AB turnir in turnir dvojic | BK MIRNA | Člani |
0 | 1.-2. Januar | šolske počitnice | / |
2. turnir do 13 let v sezoni 2023/24
sobota, 6. april 2024
RAZPIS
PRIJAVE
Oliver Czech U17 International
četrtek, 4. april 2024
2. turnir do 13 let
sobota, 6. april 2024
Liga BZS 2. kolo
sobota, 13. april 2024
Slovak Open
sreda, 17. april 2024
Srebrna žogica Lendave U11, U13, U15,U17
sobota, 20. april 2024
Austrian U17 Open
petek, 3. maj 2024
4. AB turnir BZS
sobota, 11. maj 2024