Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
2. turnir AB kategorije za posameznike in dvojice v sezoni 2021
Organizator: Badminton klub Pišece
Vodstvo turnirja: Tadej Škof
Vrhovni sodnik: Šefik Mašić
Kraj in čas: Športna dvorana Gimnazije Brežice
Trg izgnancev 14, 8250 Brežice
SOBOTA 16. Oktobra 2021 od 9.30 dalje
NEDELJA, 17. Oktobra 2021 od 9.30 dalje (A turnir in B turnir - vsi polfinali)

Sobota (okviren razpored):
9.30 igre posamezno
13.00 igre dvojic

Nedelja od 9.30 dalje
(točen razpored bo objavljen na spletu)
Število fantov: 33
Število deklet: 15

FANTJE
1. Grad Filip [2134](BK Bit)
2. Krumpak Jan [2468](BK Bit)
3. Burjek Uroš [2810](BK Branik)
4. Masten Miha [1724](BK Branik)
5. Osterc Vanja [178](BK Branik)
6. Božič Gregor [4694](BK Brežice)
7. Božič Janez [2041](BK Brežice)
8. Mijatović Alen [4693](BK Brežice)
9. Koroša Mark [2193](BK Kungota)
10. Pungartnik Andraž [2095](BK Kungota)
11. Petrič Žiga [2485](BK Ljubljana)
12. Plesničar Tadej [3502](BK Ljubljana)
13. Poboljšaj Maj [1922](BK Ljubljana)
14. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
15. Ivančič Miha [180](BK Medvode)
16. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
17. Perič Marovt Jaka [2028](BK Medvode)
18. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
19. Alič Gregor [1489](BK Olimpija)
20. Hotko Toni [138](BK Pišece)
21. Mikuš Dejan [2600](BK Pišece)
22. Ogorevc Matej [4969](BK Pišece)
23. Ogorevc Aljaž [4746](BK Pišece)
24. Šironjič Liam Toni [4744](BK Pišece)
25. Zupančič Tadej [4915](BK Pišece)
26. Zupančič Lovro [4914](BK Pišece)
27. Koščak Vid [2143](BK Mirna)
28. Laznik Žan [23](BK Mirna)
29. Gorenčič Maks [2029](BK Konex)
30. Mesarič Mark [1989](BK Konex)
31. Plevnik Pirkmajer Miha [3561](BK Konex)
32. Rosulnik Gregor [4796](BK Konex)
33. Skok Simon [77](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 2029 - Maks Gorenčič (BK Konex) in 3561 - Miha Plevnik Pirkmajer (BK Konex)
2 4744 - Liam Toni Šironjič (BK Pišece) in 4914 - Lovro Zupančič (BK Pišece)
3 138 - Toni Hotko (BK Pišece) in 4820 - Matija Hranilovič (BK Pišece)
4 410 - Gašper Krivec (BK Mirna) in 2143 - Vid Koščak (BK Mirna)
5 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode) in 2028 - Jaka Perič Marovt (BK Medvode)
6 77 - Simon Skok (BK Konex) in 1989 - Mark Mesarič (BK Konex)
7 1724 - Miha Masten (BK Branik) in 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode)
8 2095 - Andraž Pungartnik (BK Kungota) in 2193 - Mark Koroša (BK Kungota)
9 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija) in 1922 - Maj Poboljšaj (BK Ljubljana)
10 23 - Žan Laznik (BK Mirna) in 374 - Urban Herman (BK Mirna)
11 180 - Miha Ivančič (BK Medvode) in 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode)
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Kotar Nina [244](BK Bit)
3. Novak Zoja [1965](BK Bit)
4. Križman Lea [2808](BK Branik)
5. Planinšič Staša [2811](BK Branik)
6. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
7. Brlič Vesna [53](BK Kungota)
8. Halič Vesna [2720](BK Kungota)
9. Koman Maja [2025](BK Kungota)
10. Jordan Anja [2022](BK Ljubljana)
11. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
12. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
13. Krištof Neža [2340](BK Mirna)
14. Matovič Kim [2473](BK Konex)
15. Zorman Kara [4319](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE DEKLETA
1 2808 - Lea Križman (BK Branik) in 4319 - Kara Zorman (ŠD Sele-Vrhe)
2 53 - Vesna Brlič (BK Kungota) in 1995 - Zala Žuran (BK Branik)
3 96 - Sabina Magyar (BK Mladost) in 2473 - Kim Matovič (BK Konex)
4 1131 - Taja Pipan (BK Medvode) in 1965 - Zoja Novak (BK Bit)
5 1987 - Lina Pipan (BK Medvode) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
6 244 - Nina Kotar (BK Bit) in 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit)

MEŠANE DVOJICE
1 1987 - Lina Pipan (BK Medvode) in 2028 - Jaka Perič Marovt (BK Medvode)
2 23 - Žan Laznik (BK Mirna) in 2340 - Neža Krištof (BK Mirna)
3 2143 - Vid Koščak (BK Mirna) in 2720 - Vesna Halič (BK Kungota)
4 2810 - Uroš Burjek (BK Branik) in 4319 - Kara Zorman (ŠD Sele-Vrhe)
5 2041 - Janez Božič (BK Brežice) in 2260 - Katarina Kevo (BK Brežice)
6 2025 - Maja Koman (BK Kungota) in 2095 - Andraž Pungartnik (BK Kungota)
7 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
8 77 - Simon Skok (BK Konex) in 96 - Sabina Magyar (BK Mladost)
9 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1131 - Taja Pipan (BK Medvode)
10 1989 - Mark Mesarič (BK Konex) in 2473 - Kim Matovič (BK Konex)
11 53 - Vesna Brlič (BK Kungota) in 2193 - Mark Koroša (BK Kungota)
12 1724 - Miha Masten (BK Branik) in 1995 - Zala Žuran (BK Branik)
13 410 - Gašper Krivec (BK Mirna) in 1965 - Zoja Novak (BK Bit)
14 180 - Miha Ivančič (BK Medvode) in 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit)
15 244 - Nina Kotar (BK Bit) in 2468 - Jan Krumpak (BK Bit)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel