Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
3. turnirja AB kategorije za posameznike in dvojice v sezoni 2019/2020
Organizator: Badminton klub Medvode
Vodstvo turnirja: Polona Bečan
Vrhovni sodnik: Matic Ivančič
Kraj in čas: Športna dvorana Medvode, Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
SOBOTA 19. september 2020 od 9.30 dalje
NEDELJA, 20. september 2020 od 9.30 dalje (A turnir in B turnir - vsi polfinali)

Sobota (okviren razpored):
9.30 igre posamezno
13.00 igre dvojic

Nedelja od 9.30 dalje
(točen razpored bo objavljen na spletu)
Število fantov: 39
Število deklet: 10

FANTJE
1. Babnik Jan [2017](BK Bit)
2. Cetinski Svit [2949](BK Bit)
3. Grad Filip [2134](BK Bit)
4. Krapež Andraž [154](BK Bit)
5. Krumpak Jan [2468](BK Bit)
6. Maksimovič Natan [799](BK Bit)
7. Počivašek Maks [3563](BK Bit)
8. Zalar Tilen [794](BK Bit)
9. Burjek Uroš [2810](BK Branik)
10. Ferk Aljaž [177](BK Branik)
11. Klančar Daniel [255](BK Branik)
12. Klemenc Blaž [2007](BK Branik)
13. Osterc Vanja [178](BK Branik)
14. Šket Jure [196](BK Branik)
15. Božič Simon [2044](BK Brežice)
16. Božič Janez [2041](BK Brežice)
17. Pale Stankov Nal [4256](BK Ljubljana)
18. Pangeršič Patrik [3416](BK Ljubljana)
19. Petrič Žiga [2485](BK Ljubljana)
20. Poboljšaj Maj [1922](BK Ljubljana)
21. Trobec Peter [2483](BK Ljubljana)
22. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
23. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
24. Ivančič Miha [180](BK Medvode)
25. Ivanič Miha [122](BK Medvode)
26. Jelenc Blaž [2211](BK Medvode)
27. Kuprivec Rok [1293](BK Medvode)
28. Alič Gregor [1489](BK Olimpija)
29. Hotko Toni [138](BK Pišece)
30. Škof Tadej [304](BK Pišece)
31. Krivec Gašper [410](BK Mirna)
32. Černe Domen [2782](BK Konex)
33. Godler Majerle Svit [4213](BK Konex)
34. Gorenčič Maks [2029](BK Konex)
35. Mesarič Mark [1989](BK Konex)
36. Plevnik Pirkmajer Miha [3561](BK Konex)
37. Rosulnik Matevž [4795](BK Konex)
38. Rosulnik Gregor [4796](BK Konex)
39. Skok Simon [77](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 4820 - Matija Hranilovič (BK Pišece) in 138 - Toni Hotko (BK Pišece)
2 2041 - Janez Božič (BK Brežice) in 2044 - Simon Božič (BK Brežice)
3 2023 - Nejc Jordan (BK Ljubljana) in 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit)
4 3561 - Miha Plevnik Pirkmajer (BK Konex) in 77 - Simon Skok (BK Konex)
5 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 1293 - Rok Kuprivec (BK Medvode)
6 180 - Miha Ivančič (BK Medvode) in 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode)
7 2782 - Domen Černe (BK Konex) in 2029 - Maks Gorenčič (BK Konex)
8 1989 - Mark Mesarič (BK Konex) in 4213 - Svit Godler Majerle (BK Konex)
9 2023 - Nejc Jordan (BK Ljubljana) in 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit)
10 2468 - Jan Krumpak (BK Bit) in 2134 - Filip Grad (BK Bit)
11 683 - Domen Lonzarič (BK Branik) in 177 - Aljaž Ferk (BK Branik)
12 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 2007 - Blaž Klemenc (BK Branik)
13 196 - Jure Šket (BK Branik) in 2810 - Uroš Burjek (BK Branik)
14 2023 - Nejc Jordan (BK Ljubljana) in 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit)
15 1122 - Matevž Herman (BK Mirna) in 679 - Anej Cizelj (BK Mirna)
16 122 - Miha Ivanič (BK Medvode) in 410 - Gašper Krivec (BK Mirna)
17 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija) in 1922 - Maj Poboljšaj (BK Ljubljana)
18 799 - Natan Maksimovič (BK Bit) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Kotar Nina [244](BK Bit)
3. Novak Zoja [1965](BK Bit)
4. Križman Lea [2808](BK Branik)
5. Žuran Zala [1995](BK Branik)
6. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
7. Polanc Petra [576](BK Medvode)
8. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
9. Arih Nika [375](BK Mirna)
10. Zorman Kara [4319](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE DEKLETA
1 4819 - Patra Oreč (BK Pišece) in 4821 - Andrea Kralj (BK Pišece)
2 1131 - Taja Pipan (BK Medvode) in 1995 - Zala Žuran (BK Branik)
3 576 - Petra Polanc (BK Medvode) in 56 - Urška Polc (BK Kungota)
4 2808 - Lea Križman (BK Branik) in 4319 - Kara Zorman (ŠD Sele-Vrhe)
5 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
6 375 - Nika Arih (BK Mirna) in brez soigralke
7 156 - Cecilija Barut (BK Bit) in 1965 - Zoja Novak (BK Bit)
8 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit) in 244 - Nina Kotar (BK Bit)

MEŠANE DVOJICE
1 56 - Urška Polc (BK Kungota) in 154 - Andraž Krapež (BK Bit)
2 138 - Toni Hotko (BK Pišece) in 4821 - Andrea Kralj (BK Pišece)
3 4820 - Matija Hranilovič (BK Pišece) in 4819 - Patra Oreč (BK Pišece)
4 2260 - Katarina Kevo (BK Brežice) in 2041 - Janez Božič (BK Brežice)
5 1131 - Taja Pipan (BK Medvode) in 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode)
6 576 - Petra Polanc (BK Medvode) in 180 - Miha Ivančič (BK Medvode)
7 77 - Simon Skok (BK Konex) in brez soigralke
8 2007 - Blaž Klemenc (BK Branik) in 4319 - Kara Zorman (ŠD Sele-Vrhe)
9 177 - Aljaž Ferk (BK Branik) in 1995 - Zala Žuran (BK Branik)
10 683 - Domen Lonzarič (BK Branik) in 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija)
11 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 2808 - Lea Križman (BK Branik)
12 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 683 - Domen Lonzarič (BK Branik)
13 2206 - Špela Alič (BK Olimpija) in 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija)
14 679 - Anej Cizelj (BK Mirna) in 375 - Nika Arih (BK Mirna)
15 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit) in 794 - Tilen Zalar (BK Bit)
16 1965 - Zoja Novak (BK Bit) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel