Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
2. turnirja do 15 let za posameznike in dvojice v sezoni 2019/2020
Organizator: BK MIRNA
Vodstvo turnirja: Urban Turk in Aljoša Turk
Vrhovni sodnik: Žiga Frass
Kraj in čas: Sobota, 18. januar 2020, ob 9.30
Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja.
Število fantov: 38
Število deklet: 28

FANTJE
1. Kadič Samo [4726](BK Bit)
2. Korošec Klas [4802](BK Bit)
3. Mattias Maks-Ian [4560](BK Bit)
4. Sedej Aleks [4559](BK Bit)
5. Zmajšek Gabriel [4825](BK Bit)
6. Bastič Gašper [4185](BK Branik)
7. Motore Naj [2261](BK Brežice)
8. Koroša Mark [2193](BK Kungota)
9. Debevec Gašper [2482](BK Ljubljana)
10. Kotnik Peter [2937](BK Ljubljana)
11. Pale Stankov Nal [4256](BK Ljubljana)
12. Pangeršič Patrik [3416](BK Ljubljana)
13. Trobec Peter [2483](BK Ljubljana)
14. Trobec Gašper [2484](BK Ljubljana)
15. Biber Jakob [4209](BK Medvode)
16. Jelenc Tadej [2332](BK Medvode)
17. Malenšek Jure [2702](BK Medvode)
18. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
19. Štrovs Filip [2770](BK Medvode)
20. Ušeničnik Timotej [2302](BK Medvode)
21. Valenčak Lan [3926](BK Medvode)
22. Gönc Blaž [2476](BK Mladost)
23. Prša Tim [2868](BK Mladost)
24. Marolt Matic [2563](BK Olimpija)
25. Mistral Bor [2558](BK Olimpija)
26. Anzelj Tim [2381](BK Mirna)
27. Koščak Vid [2143](BK Mirna)
28. Križman Dan [2335](BK Mirna)
29. Ornik Tevž [2515](BK Mirna)
30. Škrlj Tim [2376](BK Mirna)
31. Zupan Žan [4265](BK Mirna)
32. Cestar Maj [4782](BK Konex)
33. Jaklin Matic [3474](BK Konex)
34. Koritnik Jakob [4054](BK Konex)
35. Mirtič Bor [3473](BK Konex)
36. Gorenšek Valentin [4191](BK Karizma)
37. Ilič Sergej Filip [4045](BK Karizma)
38. Štifter Matevž [4595](ŠD Sele-Vrhe)
DEKLETA
1. Butina Kaja [4808](BK Bit)
2. Grad Ela [4573](BK Bit)
3. Horvat Taja [4806](BK Bit)
4. Medved Dea [3419](BK Branik)
5. Tarkuš Trikič Ela [4466](BK Branik)
6. Halič Vesna [2720](BK Kungota)
7. Blazina Anja [2481](BK Ljubljana)
8. Bremec Lucia [4469](BK Ljubljana)
9. Bremec Alina [4569](BK Ljubljana)
10. Andrejaš Eva [2551](BK Medvode)
11. Jovanovič Tijana [3490](BK Medvode)
12. Oblak Maša [2552](BK Medvode)
13. Špendal Neža [4807](BK Medvode)
14. Bedič Nika [2334](BK Mladost)
15. Koša Iva [2474](BK Mladost)
16. Kastelic Kristina [4464](BK Mirna)
17. Krištof Neža [2340](BK Mirna)
18. Livk Lana [2369](BK Mirna)
19. Zupančič Manca [2330](BK Mirna)
20. Dolenc Ema [4302](BK Konex)
21. Jaklin Lana [3471](BK Konex)
22. Korenin Ema [4306](BK Konex)
23. Rađenović Shana [2347](BK Konex)
24. Novak Klara [4240](BK Karizma)
25. Oder Bela [2936](BK Karizma)
26. Razgoršek Nina [2948](BK Karizma)
27. Sekereš Alma [2934](BK Karizma)
28. Mlinarič Manca [2935](ŠD Sele-Vrhe)

MEŠANE DVOJICE
1 2552 - Maša Oblak (BK Medvode) in 3926 - Lan Valenčak (BK Medvode)
2 3490 - Tijana Jovanovič (BK Medvode) in 4209 - Jakob Biber (BK Medvode)
3 2948 - Nina Razgoršek (BK Karizma) in 4045 - Sergej Filip Ilič (BK Karizma)
4 2340 - Neža Krištof (BK Mirna) in 2515 - Tevž Ornik (BK Mirna)
5 2935 - Manca Mlinarič (ŠD Sele-Vrhe) in 4595 - Matevž Štifter (ŠD Sele-Vrhe)
6 3471 - Lana Jaklin (BK Konex) in 3473 - Bor Mirtič (BK Konex)
7 3474 - Matic Jaklin (BK Konex) in 4306 - Ema Korenin (BK Konex)
8 3419 - Dea Medved (BK Branik) in 4185 - Gašper Bastič (BK Branik)
9 2330 - Manca Zupančič (BK Mirna) in 2335 - Dan Križman (BK Mirna)
10 2482 - Gašper Debevec (BK Ljubljana) in 4569 - Alina Bremec (BK Ljubljana)
11 2376 - Tim Škrlj (BK Mirna) in 4464 - Kristina Kastelic (BK Mirna)
12 2934 - Alma Sekereš (BK Karizma) in 4191 - Valentin Gorenšek (BK Karizma)
13 4240 - Klara Novak (BK Karizma) in 4256 - Nal Pale Stankov (BK Ljubljana)
14 2332 - Tadej Jelenc (BK Medvode) in 2551 - Eva Andrejaš (BK Medvode)
15 2483 - Peter Trobec (BK Ljubljana) in 2936 - Bela Oder (BK Karizma)
16 2937 - Peter Kotnik (BK Ljubljana) in 4466 - Ela Tarkuš Trikič (BK Branik)
17 2193 - Mark Koroša (BK Kungota) in 2720 - Vesna Halič (BK Kungota)
18 2143 - Vid Koščak (BK Mirna) in 2474 - Iva Koša (BK Mladost)
19 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana) in 2484 - Gašper Trobec (BK Ljubljana)
20 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode) in 2334 - Nika Bedič (BK Mladost)
21 2770 - Filip Štrovs (BK Medvode) in 4807 - Neža Špendal (BK Medvode)
22 4302 - Ema Dolenc (BK Konex) in 4782 - Maj Cestar (BK Konex)
23 2369 - Lana Livk (BK Mirna) in 2381 - Tim Anzelj (BK Mirna)
24 3416 - Patrik Pangeršič (BK Ljubljana) in 4469 - Lucia Bremec (BK Ljubljana)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel