Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
1. turnirja do 11 let za posameznike in dvojice v sezoni 2019/2020
Organizator: Badminton klub Kungota
Vodstvo turnirja: Marko Herman +386 41 361 245
Vrhovni sodnik: Kaja Bračič
Kraj in čas: Sobota, 9. november 2019, ob 9.30

OŠ. Kungota, Plintovec 10 c, Zg. Kungota 6 igrišč

Hrana:
Ocvrti sir z rižem, zelenjavo in solato
Dunajski in krompirjeva solata
Makaroni s piščančjim mesom in solato
Cena je enotna 5,50€
Prosim, če zberete želje za hrano in mi jih javite na herman.marko@gmail.com do petka 8.11.2019 do 20.00 ure
Hvala

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.
Število fantov: 20
Število deklet: 12

FANTJE
1. Kustec Jurij [4736](BK Bit)
2. Rogič Jakob [4801](BK Bit)
3. Kuprivec Erik [4557](BK Branik)
4. Halič Rok [4757](BK Kungota)
5. Raner Vid [4813](BK Kungota)
6. Strelec Rok [4555](BK Kungota)
7. Jelenc Tilen [4480](BK Medvode)
8. Mašić Din [4732](BK Medvode)
9. Pahor Sven [4810](BK Mladost)
10. Šimon Lars [4786](BK Mladost)
11. Confidenti Arne [3857](BK Olimpija)
12. Pirc Žiga [3860](BK Olimpija)
13. Križman Vit [2498](BK Mirna)
14. Cestar Lan [4789](BK Konex)
15. Trampuž Maks [4634](BK Konex)
16. Pušnik Boštjan [4044](BK Karizma)
17. Gornjec Luka [4817](ŠD Sele-Vrhe)
18. Gornjec Tristan [4818](ŠD Sele-Vrhe)
19. Mlakar Ruj David [4816](ŠD Sele-Vrhe)
20. Vrance Jan [4596](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE FANTJE
1 4786 - Lars Šimon (BK Mladost) in 4810 - Sven Pahor (BK Mladost)
2 3857 - Arne Confidenti (BK Olimpija) in 3860 - Žiga Pirc (BK Olimpija)
3 4634 - Maks Trampuž (BK Konex) in 4789 - Lan Cestar (BK Konex)
4 4736 - Jurij Kustec (BK Bit) in 4801 - Jakob Rogič (BK Bit)
5 4480 - Tilen Jelenc (BK Medvode) in 4732 - Din Mašić (BK Medvode)
6 2498 - Vit Križman (BK Mirna) in 4596 - Jan Vrance (ŠD Sele-Vrhe)
7 4555 - Rok Strelec (BK Kungota) in 4557 - Erik Kuprivec (BK Branik)
8 4757 - Rok Halič (BK Kungota) in 4813 - Vid Raner (BK Kungota)
DEKLETA
1. Šeme Isabela [4791](BK Bit)
2. Čamernik Manca [4737](BK Ljubljana)
3. Horvat Naja [4811](BK Mladost)
4. Nemeš Zala [4812](BK Mladost)
5. Oletič Mia [4632](BK Mladost)
6. Hawlina Fiona [4639](BK Olimpija)
7. Perme Lučka [3421](BK Olimpija)
8. Vidovič Nina [4815](BK Olimpija)
9. Mavec Maja [4301](BK Konex)
10. Hribernik Beja [4587](BK Karizma)
11. Mustafić Arijalda [4753](BK Karizma)
12. Tarkuš Sati [4585](BK Karizma)

DVOJICE DEKLETA
1 4632 - Mia Oletič (BK Mladost) in 4812 - Zala Nemeš (BK Mladost)
2 4737 - Manca Čamernik (BK Ljubljana) in 4811 - Naja Horvat (BK Mladost)
3 4301 - Maja Mavec (BK Konex) in 4791 - Isabela Šeme (BK Bit)
4 3421 - Lučka Perme (BK Olimpija) in 4639 - Fiona Hawlina (BK Olimpija)
5 4585 - Sati Tarkuš (BK Karizma) in 4753 - Arijalda Mustafić (BK Karizma)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel