Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
Državno prvenstvo do 13 let za posameznike in dvojice v sezoni 2018/2019
Organizator: Badmintonski klub Medvode
Vodstvo turnirja: Matevž Šrekl 031325194
Vrhovni sodnik: Jure Babnik
Kraj in čas: Nedelja, 19. maj 2019, ob 9.30
Dvorana OŠ Medvode, Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.
Število fantov: 45
Število deklet: 20

FANTJE
1. Mattias Maks-Ian [4560](BK Bit)
2. Sedej Aleks [4559](BK Bit)
3. Vrenk Matic [4558](BK Bit)
4. Bastič Gašper [4185](BK Branik)
5. Zorman Tine [4285](BK Branik)
6. Kostanjšek Lan [4474](BK Brežice)
7. Proselc Nik [4712](BK Brežice)
8. Čemažar Oskar [4602](BK Ljubljana)
9. Kotnik Peter [2937](BK Ljubljana)
10. Lovšin Vid [4799](BK Ljubljana)
11. Pangeršič Patrik [3416](BK Ljubljana)
12. Trobec Gašper [2484](BK Ljubljana)
13. Biber Jakob [4209](BK Medvode)
14. Breška Anže [3486](BK Medvode)
15. Cerar Matic [2465](BK Medvode)
16. Janhuba Žiga [3488](BK Medvode)
17. Jelenc Tadej [2332](BK Medvode)
18. Kavčič Peter [4479](BK Medvode)
19. Kovačič Jon [3477](BK Medvode)
20. Malenšek Jure [2702](BK Medvode)
21. Stanič Žiga [3483](BK Medvode)
22. Stanovnik Samo [2466](BK Medvode)
23. Štrovs Filip [2770](BK Medvode)
24. Valenčak Lan [3926](BK Medvode)
25. Gönc Blaž [2476](BK Mladost)
26. Kiralj Jakob [2475](BK Mladost)
27. Pahor Anel [4277](BK Mladost)
28. Peshekhonov Nikita [2478](BK Mladost)
29. Anzelj Tim [2381](BK Mirna)
30. Koščak Vid [2143](BK Mirna)
31. Križman Dan [2335](BK Mirna)
32. Mežnaršič Nele [2448](BK Mirna)
33. Ornik Tevž [2515](BK Mirna)
34. Škrlj Tim [2376](BK Mirna)
35. Arič David [3467](BK Konex)
36. Cestar Maj [4782](BK Konex)
37. Jaklin Matic [3474](BK Konex)
38. Kmetič Nejc [3549](BK Konex)
39. Mirtič Bor [3473](BK Konex)
40. Vozelj Tilen [3472](BK Konex)
41. Cifer Vito [4583](BK Karizma)
42. Ilič Sergej Filip [4045](BK Karizma)
43. Tarkuš Nitai [2950](BK Karizma)
44. Globočnik Šegel Nil [4781](ŠD Sele-Vrhe)
45. Mlekuš Aljaž [3395](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE FANTJE
1 2702 - Jure Malenšek (BK Medvode) in 3926 - Lan Valenčak (BK Medvode)
2 3477 - Jon Kovačič (BK Medvode) in 4209 - Jakob Biber (BK Medvode)
3 2515 - Tevž Ornik (BK Mirna) in 4602 - Oskar Čemažar (BK Ljubljana)
4 2335 - Dan Križman (BK Mirna) in 2376 - Tim Škrlj (BK Mirna)
5 4559 - Aleks Sedej (BK Bit) in 4560 - Maks-Ian Mattias (BK Bit)
6 3473 - Bor Mirtič (BK Konex) in 4782 - Maj Cestar (BK Konex)
7 3467 - David Arič (BK Konex) in 4479 - Peter Kavčič (BK Medvode)
8 2950 - Nitai Tarkuš (BK Karizma) in 4045 - Sergej Filip Ilič (BK Karizma)
9 3483 - Žiga Stanič (BK Medvode) in 3488 - Žiga Janhuba (BK Medvode)
10 2465 - Matic Cerar (BK Medvode) in 3486 - Anže Breška (BK Medvode)
11 2478 - Nikita Peshekhonov (BK Mladost) in 4277 - Anel Pahor (BK Mladost)
12 4185 - Gašper Bastič (BK Branik) in 4285 - Tine Zorman (BK Branik)
13 2381 - Tim Anzelj (BK Mirna) in 2448 - Nele Mežnaršič (BK Mirna)
14 2466 - Samo Stanovnik (BK Medvode) in 2770 - Filip Štrovs (BK Medvode)
15 2475 - Jakob Kiralj (BK Mladost) in 2476 - Blaž Gönc (BK Mladost)
16 2143 - Vid Koščak (BK Mirna) in 2332 - Tadej Jelenc (BK Medvode)
17 2484 - Gašper Trobec (BK Ljubljana) in 2937 - Peter Kotnik (BK Ljubljana)
18 3474 - Matic Jaklin (BK Konex) in 3549 - Nejc Kmetič (BK Konex)
19 3416 - Patrik Pangeršič (BK Ljubljana) in 4799 - Vid Lovšin (BK Ljubljana)
DEKLETA
1. Gleich Mia [3986](BK Branik)
2. Medved Dea [3419](BK Branik)
3. Halič Vesna [2720](BK Kungota)
4. Bajt Neža [4255](BK Ljubljana)
5. Blazina Anja [2481](BK Ljubljana)
6. Bremec Lucia [4469](BK Ljubljana)
7. Bremec Alina [4569](BK Ljubljana)
8. Čavlek Hana [4258](BK Ljubljana)
9. Korent Ariana [2480](BK Ljubljana)
10. Ickovski Lea [3971](BK Medvode)
11. Jovanovič Tijana [3490](BK Medvode)
12. Koša Iva [2474](BK Mladost)
13. Litrop Kaja [2866](BK Mladost)
14. Oletič Hana [3418](BK Mladost)
15. Alič Tinkara [2547](BK Olimpija)
16. Kavčič Tara [2342](BK Mirna)
17. Šenica Zara [2429](BK Mirna)
18. Cenčič Klara [4183](BK Konex)
19. Korenin Ema [4306](BK Konex)
20. Lever Izabela [4597](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE DEKLETA
1 2866 - Kaja Litrop (BK Mladost) in 3418 - Hana Oletič (BK Mladost)
2 3490 - Tijana Jovanovič (BK Medvode) in 3971 - Lea Ickovski (BK Medvode)
3 2480 - Ariana Korent (BK Ljubljana) in 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana)
4 2342 - Tara Kavčič (BK Mirna) in 2429 - Zara Šenica (BK Mirna)
5 4469 - Lucia Bremec (BK Ljubljana) in 4569 - Alina Bremec (BK Ljubljana)
6 3419 - Dea Medved (BK Branik) in 3986 - Mia Gleich (BK Branik)
7 2474 - Iva Koša (BK Mladost) in 2720 - Vesna Halič (BK Kungota)
8 4255 - Neža Bajt (BK Ljubljana) in 4258 - Hana Čavlek (BK Ljubljana)

MEŠANE DVOJICE
1 3486 - Anže Breška (BK Medvode) in 4569 - Alina Bremec (BK Ljubljana)
2 3926 - Lan Valenčak (BK Medvode) in 3971 - Lea Ickovski (BK Medvode)
3 3395 - Aljaž Mlekuš (ŠD Sele-Vrhe) in 4597 - Izabela Lever (ŠD Sele-Vrhe)
4 2770 - Filip Štrovs (BK Medvode) in 3490 - Tijana Jovanovič (BK Medvode)
5 4258 - Hana Čavlek (BK Ljubljana) in 4602 - Oskar Čemažar (BK Ljubljana)
6 3419 - Dea Medved (BK Branik) in 4185 - Gašper Bastič (BK Branik)
7 2429 - Zara Šenica (BK Mirna) in 2515 - Tevž Ornik (BK Mirna)
8 3474 - Matic Jaklin (BK Konex) in 4306 - Ema Korenin (BK Konex)
9 2466 - Samo Stanovnik (BK Medvode) in 4469 - Lucia Bremec (BK Ljubljana)
10 2335 - Dan Križman (BK Mirna) in 2342 - Tara Kavčič (BK Mirna)
11 3986 - Mia Gleich (BK Branik) in 4285 - Tine Zorman (BK Branik)
12 2465 - Matic Cerar (BK Medvode) in 2547 - Tinkara Alič (BK Olimpija)
13 2332 - Tadej Jelenc (BK Medvode) in 2720 - Vesna Halič (BK Kungota)
14 2143 - Vid Koščak (BK Mirna) in 2474 - Iva Koša (BK Mladost)
15 2480 - Ariana Korent (BK Ljubljana) in 2937 - Peter Kotnik (BK Ljubljana)
16 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana) in 2484 - Gašper Trobec (BK Ljubljana)
17 2476 - Blaž Gönc (BK Mladost) in 2866 - Kaja Litrop (BK Mladost)
18 3416 - Patrik Pangeršič (BK Ljubljana) in 4255 - Neža Bajt (BK Ljubljana)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel