Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
Državno prvenstvo do 19 let za posameznike in dvojice v sezoni 2018/2019
Organizator: Badmintonski klub Medvode
Vodstvo turnirja: Matevž Šrekl, 031 325194
Vrhovni sodnik: Jure Babnik
Kraj in čas: Nedelja, 19. maj 2019, ob 9.30
Dvorana OŠ Medvode, Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.
Število fantov: 25
Število deklet: 10

FANTJE
1. Babnik Jan [2017](BK Bit)
2. Bambič Simon [3200](BK Bit)
3. Smrkolj Blaž [1924](BK Bit)
4. Lesničar Klemen [784](BK Branik)
5. Masten Miha [1724](BK Branik)
6. Božič Simon [2044](BK Brežice)
7. Poboljšaj Maj [1922](BK Ljubljana)
8. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
9. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
10. Jelenc Blaž [2211](BK Medvode)
11. Kolar Tej [1132](BK Medvode)
12. Kuprivec Rok [1293](BK Medvode)
13. Lenarčič Kevin Lin [1267](BK Medvode)
14. Perič Marovt Jaka [2028](BK Medvode)
15. Podgoršek Luka [1303](BK Medvode)
16. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
17. Šantl Rok [4194](BK Medvode)
18. Ušeničnik Timotej [2302](BK Medvode)
19. Alič Gregor [1489](BK Olimpija)
20. Spiller Ian [1037](BK Olimpija)
21. Herman Matevž [1122](BK Mirna)
22. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
23. Kuhar Nejc [3547](BK Konex)
24. Počivašek Maks [3563](BK Konex)
25. Sotlar Žan [2217](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 683 - Domen Lonzarič (BK Branik) in 784 - Klemen Lesničar (BK Branik)
2 1267 - Kevin Lin Lenarčič (BK Medvode) in 2028 - Jaka Perič Marovt (BK Medvode)
3 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode) in 2302 - Timotej Ušeničnik (BK Medvode)
4 2217 - Žan Sotlar (BK Konex) in 3563 - Maks Počivašek (BK Konex)
5 2211 - Blaž Jelenc (BK Medvode) in 4194 - Rok Šantl (BK Medvode)
6 1037 - Ian Spiller (BK Olimpija) in 1132 - Tej Kolar (BK Medvode)
7 1122 - Matevž Herman (BK Mirna) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
8 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)
9 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Frank Neža [1725](BK Branik)
3. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
4. Koman Maja [2025](BK Kungota)
5. Jordan Anja [2022](BK Ljubljana)
6. Novak Zoja [1965](BK Ljubljana)
7. Pipan Taja [1131](BK Medvode)
8. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
9. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
10. Matovič Kim [2473](BK Konex)

DVOJICE DEKLETA
1 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana) in 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana)
2 1131 - Taja Pipan (BK Medvode) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
3 2260 - Katarina Kevo (BK Brežice) in 2473 - Kim Matovič (BK Konex)
4 1725 - Neža Frank (BK Branik) in 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit)
5 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)

MEŠANE DVOJICE
1 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
2 683 - Domen Lonzarič (BK Branik) in 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija)
3 1293 - Rok Kuprivec (BK Medvode) in 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana)
4 1724 - Miha Masten (BK Branik) in 1725 - Neža Frank (BK Branik)
5 2473 - Kim Matovič (BK Konex) in 3563 - Maks Počivašek (BK Konex)
6 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
7 1122 - Matevž Herman (BK Mirna) in 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana)
8 2044 - Simon Božič (BK Brežice) in 2260 - Katarina Kevo (BK Brežice)
9 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1131 - Taja Pipan (BK Medvode)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel