Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
4. turnirja AB kategorije za posameznike in dvojice v sezoni 2018/2019
Organizator: BK Medvode
Vodstvo turnirja: Matevž Šrekl 031325194
Vrhovni sodnik: Jure Babnik
Kraj in čas: Športna dvorana Medvode, Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

SOBOTA 23. marca od 9.30 dalje
NEDELJA, 24. marec 2019 od 10.00 dalje (A turnir)

Sobota:
9.30 Moški in ženske posamezno
13.00 Moške, ženske in mešane dvojice

Nedelja od 10.00 dalje
(točen razpored bo objavljen na spletu)

Po posvetu z vrhovnim sodnikom bomo določene discipline zaradi morebitnega manjšega števila prijav zaključili že v soboto.
Število fantov: 32
Število deklet: 9

FANTJE
1. Babnik Jan [2017](BK Bit)
2. Bambič Simon [3200](BK Bit)
3. Maksimovič Natan [799](BK Bit)
4. Sabljič Igor [1484](BK Bit)
5. Smrkolj Blaž [1924](BK Bit)
6. Zalar Tilen [794](BK Bit)
7. Klančar Daniel [255](BK Branik)
8. Lesničar Klemen [784](BK Branik)
9. Masten Miha [1724](BK Branik)
10. Rudolf Jurij [581](BK Branik)
11. Pele Andraž [2594](BK Ljubljana)
12. Plesničar Tadej [3502](BK Ljubljana)
13. Poboljšaj Maj [1922](BK Ljubljana)
14. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
15. Ivančič Miha [180](BK Medvode)
16. Ivančič Matic [41](BK Medvode)
17. Jelenc Blaž [2211](BK Medvode)
18. Kolar Tej [1132](BK Medvode)
19. Kuprivec Rok [1293](BK Medvode)
20. Lenarčič Kevin Lin [1267](BK Medvode)
21. Manić Mateja [4541](BK Medvode)
22. Pele Nejc [2495](BK Medvode)
23. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
24. Šantl Rok [4194](BK Medvode)
25. Šuštar Grega [1991](BK Medvode)
26. Herman Matevž [1122](BK Mirna)
27. Krivec Gašper [410](BK Mirna)
28. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
29. Kuhar Nejc [3547](BK Konex)
30. Plevnik Pirkmajer Miha [3561](BK Konex)
31. Počivašek Maks [3563](BK Konex)
32. Skok Simon [77](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 1122 - Matevž Herman (BK Mirna) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
2 1267 - Kevin Lin Lenarčič (BK Medvode) in 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode)
3 1989 - Mark Mesarič (BK Konex) in 3563 - Maks Počivašek (BK Konex)
4 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 4541 - Mateja Manić (BK Medvode)
5 1132 - Tej Kolar (BK Medvode) in 1293 - Rok Kuprivec (BK Medvode)
6 683 - Domen Lonzarič (BK Branik) in 784 - Klemen Lesničar (BK Branik)
7 648 - Žiga Vračar (BK Olimpija) in 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija)
8 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)
9 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit) in 3200 - Simon Bambič (BK Bit)
10 374 - Urban Herman (BK Mirna) in 410 - Gašper Krivec (BK Mirna)
11 11 - Aljoša Turk (BK Mirna) in 794 - Tilen Zalar (BK Bit)
12 180 - Miha Ivančič (BK Medvode) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
13 2211 - Blaž Jelenc (BK Medvode) in 4194 - Rok Šantl (BK Medvode)
14 2495 - Nejc Pele (BK Medvode) in 2594 - Andraž Pele (BK Ljubljana)
15 41 - Matic Ivančič (BK Medvode) in 1991 - Grega Šuštar (BK Medvode)
DEKLETA
1. Kotar Nina [244](BK Bit)
2. Križman Lea [2808](BK Branik)
3. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
4. Brlič Vesna [53](BK Kungota)
5. Novak Zoja [1965](BK Ljubljana)
6. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
7. Šetina Ana Marija [79](BK Medvode)
8. Arih Nika [375](BK Mirna)
9. Bajuk Jerca [18](BK Mirna)

DVOJICE DEKLETA
1 458 - Jona Gričar (BK Konex) in 1221 - Tea Forsthuber (BK Konex)
2 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna) in 375 - Nika Arih (BK Mirna)
3 53 - Vesna Brlič (BK Kungota) in 171 - Eva Gruber (BK Branik)
4 1131 - Taja Pipan (BK Medvode) in 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija)

MEŠANE DVOJICE
1 171 - Eva Gruber (BK Branik) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
2 648 - Žiga Vračar (BK Olimpija) in 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana)
3 53 - Vesna Brlič (BK Kungota) in 255 - Daniel Klančar (BK Branik)
4 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
5 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
6 683 - Domen Lonzarič (BK Branik) in 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija)
7 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1131 - Taja Pipan (BK Medvode)
8 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna) in 374 - Urban Herman (BK Mirna)
9 11 - Aljoša Turk (BK Mirna) in 375 - Nika Arih (BK Mirna)
10 38 - Eva Miklič (BK Konex) in 77 - Simon Skok (BK Konex)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel