Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
3. turnirja do 13 let za posameznike in dvojice v sezoni 2018/2019
Organizator: BK Medvode
Vodstvo turnirja: Matevž Šrekl 031325194
Vrhovni sodnik: Jure Babnik
Kraj in čas: Športna dvorana Medvode, Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode

Sobota, 23. marec 2019, ob 9.30
Število fantov: 42
Število deklet: 25

FANTJE
1. Bastič Gašper [4185](BK Branik)
2. Zorman Tine [4285](BK Branik)
3. Kostanjšek Lan [4474](BK Brežice)
4. Proselc Nik [4712](BK Brežice)
5. Kotnik Peter [2937](BK Ljubljana)
6. Trobec Gašper [2484](BK Ljubljana)
7. Biber Jakob [4209](BK Medvode)
8. Breška Anže [3486](BK Medvode)
9. Cerar Matic [2465](BK Medvode)
10. Gartner Luka [3487](BK Medvode)
11. Janhuba Žiga [3488](BK Medvode)
12. Jelenc Tadej [2332](BK Medvode)
13. Kavčič Peter [4479](BK Medvode)
14. Kovačič Jon [3477](BK Medvode)
15. Malenšek Jure [2702](BK Medvode)
16. Stanič Žiga [3483](BK Medvode)
17. Stanovnik Samo [2466](BK Medvode)
18. Štrovs Filip [2770](BK Medvode)
19. Šubic Tobija [3990](BK Medvode)
20. Valenčak Lan [3926](BK Medvode)
21. Gönc Blaž [2476](BK Mladost)
22. Kiralj Jakob [2475](BK Mladost)
23. Prša Tim [2868](BK Mladost)
24. Skubic Lovro [4783](BK Olimpija)
25. Anzelj Tim [2381](BK Mirna)
26. Koščak Vid [2143](BK Mirna)
27. Križman Dan [2335](BK Mirna)
28. Ornik Tevž [2515](BK Mirna)
29. Škrlj Tim [2376](BK Mirna)
30. Arič David [3467](BK Konex)
31. Cestar Maj [4782](BK Konex)
32. Jaklin Matic [3474](BK Konex)
33. Kmetič Nejc [3549](BK Konex)
34. Kralj Luka [4481](BK Konex)
35. Mirtič Bor [3473](BK Konex)
36. Vozelj Tilen [3472](BK Konex)
37. Cifer Vito [4583](BK Karizma)
38. Ilič Sergej Filip [4045](BK Karizma)
39. Tarkuš Nitai [2950](BK Karizma)
40. Globočnik Šegel Nil [4781](ŠD Sele-Vrhe)
41. Jovan Lovro [4208](ŠD Sele-Vrhe)
42. Mlekuš Aljaž [3395](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE FANTJE
1 3467 - David Arič (BK Konex) in 3549 - Nejc Kmetič (BK Konex)
2 3990 - Tobija Šubic (BK Medvode) in 4479 - Peter Kavčič (BK Medvode)
3 3473 - Bor Mirtič (BK Konex) in 4782 - Maj Cestar (BK Konex)
4 3472 - Tilen Vozelj (BK Konex) in 3474 - Matic Jaklin (BK Konex)
5 2476 - Blaž Gönc (BK Mladost) in 2868 - Tim Prša (BK Mladost)
6 2770 - Filip Štrovs (BK Medvode) in 3926 - Lan Valenčak (BK Medvode)
7 2381 - Tim Anzelj (BK Mirna) in 2702 - Jure Malenšek (BK Medvode)
8 3395 - Aljaž Mlekuš (ŠD Sele-Vrhe) in 4208 - Lovro Jovan (ŠD Sele-Vrhe)
9 4185 - Gašper Bastič (BK Branik) in 4285 - Tine Zorman (BK Branik)
10 3483 - Žiga Stanič (BK Medvode) in 4209 - Jakob Biber (BK Medvode)
11 2950 - Nitai Tarkuš (BK Karizma) in 4045 - Sergej Filip Ilič (BK Karizma)
12 2465 - Matic Cerar (BK Medvode) in 3486 - Anže Breška (BK Medvode)
13 2475 - Jakob Kiralj (BK Mladost) in 2515 - Tevž Ornik (BK Mirna)
14 2335 - Dan Križman (BK Mirna) in 2376 - Tim Škrlj (BK Mirna)
15 2484 - Gašper Trobec (BK Ljubljana) in 2937 - Peter Kotnik (BK Ljubljana)
16 2143 - Vid Koščak (BK Mirna) in 2332 - Tadej Jelenc (BK Medvode)
17 3477 - Jon Kovačič (BK Medvode) in 3488 - Žiga Janhuba (BK Medvode)
18 2466 - Samo Stanovnik (BK Medvode) in 3487 - Luka Gartner (BK Medvode)
DEKLETA
1. Gleich Mia [3986](BK Branik)
2. Gleich Nina [3987](BK Branik)
3. Medved Dea [3419](BK Branik)
4. Halič Vesna [2720](BK Kungota)
5. Bajt Neža [4255](BK Ljubljana)
6. Blazina Anja [2481](BK Ljubljana)
7. Bremec Alina [4569](BK Ljubljana)
8. Bremec Lucia [4469](BK Ljubljana)
9. Korent Ariana [2480](BK Ljubljana)
10. Jovanovič Tijana [3490](BK Medvode)
11. Koder Može Zala [3431](BK Medvode)
12. Koša Iva [2474](BK Mladost)
13. Litrop Kaja [2866](BK Mladost)
14. Oletič Hana [3418](BK Mladost)
15. Alič Tinkara [2547](BK Olimpija)
16. Kavčič Tara [2342](BK Mirna)
17. Krištof Neža [2340](BK Mirna)
18. Livk Lana [2369](BK Mirna)
19. Šenica Zara [2429](BK Mirna)
20. Afanasyeva Yulia [4300](BK Konex)
21. Cenčič Klara [4183](BK Konex)
22. Dolenc Ema [4302](BK Konex)
23. Korenin Ema [4306](BK Konex)
24. Kozamurnik Tamara [2742](ŠD Sele-Vrhe)
25. Lever Izabela [4597](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE DEKLETA
1 2742 - Tamara Kozamurnik (ŠD Sele-Vrhe) in 4597 - Izabela Lever (ŠD Sele-Vrhe)
2 4469 - Lucia Bremec (BK Ljubljana) in 4569 - Alina Bremec (BK Ljubljana)
3 2866 - Kaja Litrop (BK Mladost) in 3418 - Hana Oletič (BK Mladost)
4 3987 - Nina Gleich (BK Branik) in 4255 - Neža Bajt (BK Ljubljana)
5 2369 - Lana Livk (BK Mirna) in 2429 - Zara Šenica (BK Mirna)
6 3419 - Dea Medved (BK Branik) in 3986 - Mia Gleich (BK Branik)
7 2340 - Neža Krištof (BK Mirna) in 2342 - Tara Kavčič (BK Mirna)
8 2480 - Ariana Korent (BK Ljubljana) in 2481 - Anja Blazina (BK Ljubljana)
9 2474 - Iva Koša (BK Mladost) in 2720 - Vesna Halič (BK Kungota)
10 3431 - Zala Koder Može (BK Medvode) in 3490 - Tijana Jovanovič (BK Medvode)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel