Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
3. turnirja do 19 let za posameznike in dvojice v sezoni 2018/2019
Organizator: Badmintonski klub Branik
Vodstvo turnirja: Uroš Velec, Jožef Kuprivec - Dodo
Vrhovni sodnik: Kaja Bračič
Kraj in čas: Sobota, 16. marec 2019, ob 9.30
Dvorana ŽŠD, Popovičeva 12, 2000 Maribor
Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.
Število fantov: 18
Število deklet: 9

FANTJE
1. Babnik Jan [2017](BK Bit)
2. Bambič Simon [3200](BK Bit)
3. Smrkolj Blaž [1924](BK Bit)
4. Klemenc Blaž [2007](BK Branik)
5. Lesničar Klemen [784](BK Branik)
6. Masten Miha [1724](BK Branik)
7. Poboljšaj Maj [1922](BK Ljubljana)
8. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
9. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
10. Kuprivec Rok [1293](BK Medvode)
11. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
12. Podgoršek Luka [1303](BK Medvode)
13. Alič Gregor [1489](BK Olimpija)
14. Spiller Ian [1037](BK Olimpija)
15. Cizelj Anej [679](BK Mirna)
16. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
17. Počivašek Maks [3563](BK Konex)
18. Sotlar Žan [2217](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)
2 2217 - Žan Sotlar (BK Konex) in 3563 - Maks Počivašek (BK Konex)
3 679 - Anej Cizelj (BK Mirna) in 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna)
4 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija) in 2007 - Blaž Klemenc (BK Branik)
5 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit) in 3200 - Simon Bambič (BK Bit)
6 683 - Domen Lonzarič (BK Branik) in 784 - Klemen Lesničar (BK Branik)
7 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Ekart Veronika [2191](BK Branik)
3. Žuran Zala [1995](BK Branik)
4. Jordan Anja [2022](BK Ljubljana)
5. Novak Zoja [1965](BK Ljubljana)
6. Pipan Taja [1131](BK Medvode)
7. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
8. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
9. Vračar Maruša [1966](BK Olimpija)

DVOJICE DEKLETA
1 1995 - Zala Žuran (BK Branik) in 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit)
2 1131 - Taja Pipan (BK Medvode) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
3 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
4 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana) in 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel