Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
3. turnir PKA - Pod kamniškimi alpami, skupina B
Organizator: Badminton klub Mengeš
Vodstvo turnirja: Uroš Bregar, 031 608 279
Vrhovni sodnik:
Kraj in čas: ŠC HARMONIJA MENGEŠ, Linhartova cesta 33, 1234 MENGEŠ
SOBOTA, 16. marec 2019 od 9.00 dalje
Število moških: 1
Število žensk: 1

MOŠKI
1. Uršič Damjan [4770](BK Komenda)

DVOJICE MOŠKI
1 4770 - Damjan Uršič in 4653 - Andrej Kuči (BK Komenda )
2 4648 - Rok Kalan (BK Mengeš) in 4542 - Brane Sočak (BK Mengeš)
3 4628 - Gregor Šum (BK Mengeš) in 4748 - Matej Žižek (BK Mengeš)
4 4543 - Primož Sedušak (BK Mengeš) in 4545 - Peter Šala (BK Mengeš)
5 4687 - Miha Furlan (BK Medvode) in 4701 - Bojan Pečnik (BK Mengeš)
6 3050 - Gregor Pirnaver (BK Bit) in 3076 - Silvo Metelko (BK Bit)
ŽENSKE
1. Kisovec Damijana [4684](BK Komenda)

DVOJICE ŽENSKE
1 4684 - Damijana Kisovec in 4659 - Maša Jeraj (BK Komenda )

MEŠANE DVOJICE
1 4653 - Andrej Kuči in 4763 - Monika Kozlevčar (BK Komenda )
2 3050 - Gregor Pirnaver (BK Bit) in 2152 - Mojca Oman (BK Bit)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel


Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
3. turnir PKA - Pod kamniškimi alpami, skupina A
Organizator: Badminton klub Mengeš
Vodstvo turnirja: Uroš Bregar, 031 608 279
Vrhovni sodnik:
Kraj in čas: ŠC HARMONIJA MENGEŠ, Linhartova cesta 33, 1234 MENGEŠ
SOBOTA, 16. marec 2019 od 9.00 dalje
Število moških: 0
Število žensk: 0


DVOJICE MOŠKI
1 2622 - Uroš Bregar (BK Mengeš) in 3153 - Igor Tomazin (BK Mengeš)
2 3164 - Jure Šinkovec (BK Mengeš) in 4755 - Lojze Krapež (BK Mengeš)
3 2296 - Darko Duralija in 1693 - Mitja Holz (BK Medvode)
4 2823 - Uroš Radakovič in 1971 - Gašper Skubic (ŠD Badminton)

DVOJICE ŽENSKE
1 3319 - Tanja Papler (BK Bit) in 4224 - Tanja Kogoj (ŠD Badminton)
2 4629 - Nika Kogovšek (BK Mengeš) in 4750 - Romana Gorta (BK Mengeš)
3 3347 - Helena Šinkovec (BK Mengeš) in 3318 - Ela Bajt (BK Bit)
4 4691 - Mateja Jus (BK Mengeš) in 4697 - Polona Šušteršič (BK Medvode)

MEŠANE DVOJICE
1 4659 - Maša Jeraj (BK Komenda) in 4543 - Primož Sedušak (BK Mengeš)
2 3319 - Tanja Papler (BK Bit) in 2622 - Uroš Bregar (BK Mengeš)
3 3153 - Igor Tomazin (BK Mengeš) in 1283 - Nina Vrankar (BK Medvode)
4 4537 - Dejan Vičič in 4561 - Jana Saje (BK Bit)
5 4721 - Snežana Zupin (BK Mengeš) in 4720 - Jure Roblek (BK Mengeš)
6 4689 - David Vrhovnik (BK Mengeš) in 4647 - Mateja Jus (BK Mengeš)
7 4648 - Rok Kalan (BK Mengeš) in 4629 - Nika Kogovšek (BK Mengeš)
8 3164 - Jure Šinkovec (BK Mengeš) in 3347 - Helena Šinkovec (BK Mengeš)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel