Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
2. turnirja do 17 let za posameznike in dvojice v sezoni 2018/2019
Organizator: Badminton klub Branik
Vodstvo turnirja: Daniel Klančar, Blaž Klemenc, Kaja Bračič
Vrhovni sodnik: Jožef Kuprivec - Dodo
Kraj in čas: Sobota, 12. januar 2019, ob 9.30
Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja.
Število fantov: 36
Število deklet: 18

FANTJE
1. Babnik Jan [2017](BK Bit)
2. Babnik Maj [2233](BK Bit)
3. Grad Filip [2134](BK Bit)
4. Hernec Rok [2135](BK Bit)
5. Krumpak Jan [2468](BK Bit)
6. Pečovnik Andraž [2491](BK Bit)
7. Pečovnik Klemen [2490](BK Bit)
8. Kobilica Nejc [2790](BK Branik)
9. Masten Miha [1724](BK Branik)
10. Mernik Simon [2791](BK Branik)
11. Pungartnik Andraž [2095](BK Branik)
12. Roškarič Miha [3420](BK Branik)
13. Gungl Filip [2319](BK Kungota)
14. Koroša Mark [2193](BK Kungota)
15. Ornik Timi [3916](BK Kungota)
16. Riboli Patrik [2318](BK Kungota)
17. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
18. Jelenc Blaž [2211](BK Medvode)
19. Lenarčič Kevin Lin [1267](BK Medvode)
20. Pele Nejc [4617](BK Medvode)
21. Perič Marovt Jaka [2028](BK Medvode)
22. Podgoršek Žiga [1296](BK Medvode)
23. Šantl Rok [4194](BK Medvode)
24. Trojanšek Matic [1269](BK Medvode)
25. Ušeničnik Timotej [2302](BK Medvode)
26. Vrbec Tim [2366](BK Medvode)
27. Gabor David [2871](BK Mladost)
28. Tibaut Žiga [1159](BK Mladost)
29. Herman Matevž [1122](BK Mirna)
30. Sladič Tim [1519](BK Mirna)
31. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
32. Černe Domen [2782](BK Konex)
33. Gorenčič Maks [2029](BK Konex)
34. Mesarič Mark [1989](BK Konex)
35. Počivašek Maks [3563](BK Konex)
36. Zobec Maj [2333](BK Konex)
DEKLETA
1. Ham Maša [2469](BK Bit)
2. Bratkovič Mia [2904](BK Branik)
3. Frank Neža [1725](BK Branik)
4. Tarkuš Trikič Ela [4466](BK Branik)
5. Žuran Zala [1995](BK Branik)
6. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
7. Vogrinc Maruša [4318](BK Brežice)
8. Koman Maja [2025](BK Kungota)
9. Jordan Anja [2022](BK Ljubljana)
10. Novak Zoja [1965](BK Ljubljana)
11. Pipan Taja [1131](BK Medvode)
12. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
13. Bedič Nika [2334](BK Mladost)
14. Kastelic Kristina [4464](BK Mirna)
15. Zupančič Manca [2330](BK Mirna)
16. Justin Ajda [2343](BK Konex)
17. Matovič Kim [2473](BK Konex)
18. Zdešar Ajda [2471](BK Konex)

MEŠANE DVOJICE
1 2193 - Mark Koroša (BK Kungota) in 2025 - Maja Koman (BK Kungota)
2 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 1131 - Taja Pipan (BK Medvode)
3 2028 - Jaka Perič Marovt (BK Medvode) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
4 2095 - Andraž Pungartnik (BK Branik) in 1725 - Neža Frank (BK Branik)
5 1269 - Matic Trojanšek (BK Medvode) in 1995 - Zala Žuran (BK Branik)
6 1296 - Žiga Podgoršek (BK Medvode) in 2334 - Nika Bedič (BK Mladost)
7 1724 - Miha Masten (BK Branik) in 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija)
8 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna) in 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana)
9 1122 - Matevž Herman (BK Mirna) in 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana)
10 1519 - Tim Sladič (BK Mirna) in 2330 - Manca Zupančič (BK Mirna)
11 1989 - Mark Mesarič (BK Konex) in 2343 - Ajda Justin (BK Konex)
12 3563 - Maks Počivašek (BK Konex) in 2473 - Kim Matovič (BK Konex)
13 2333 - Maj Zobec (BK Konex) in 2471 - Ajda Zdešar (BK Konex)
14 2318 - Patrik Riboli (BK Kungota) in 4464 - Kristina Kastelic (BK Mirna)
15 1519 - Tim Sladič (BK Mirna) in 2330 - Manca Zupančič (BK Mirna)
16 2319 - Filip Gungl (BK Kungota) in 4464 - Kristina Kastelic (BK Mirna)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel