Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
KOČEVJE OPEN 2019 - Skupina A
Organizator: Badminton klub Kočevje
Vodstvo turnirja: Sebastjan Vovko, 041 424 617, sebastace@gmail.com
Vrhovni sodnik:
Kraj in čas: Športna dvorana Kočevje, Cesta na stadion 7, 1330 Kočevje

Sobota, 12. Januar 2019 od 9.30h dalje
Moški in ženske posamezno, skupina A in B od 9.30 dalje
Moške in ženske dvojice – skupina A in B predvidoma od 12.30h dalje
Mešane dvojice – skupina A in B predvidoma od 14.30h dalje
Število moških: 6
Število žensk: 1

MOŠKI
1. krkac matjaz [4609](BK Ljubljana)
2. Kulaš Ivan [4657](BK Ljubljana)
3. Pacek Nejc [642](BK Ljubljana)
4. Stanič Jure [108](BK Ljubljana)
5. Pucelj Jure [2201](BK Kočevje)
6. Lovrić Antonio [1915](Tujina)

DVOJICE MOŠKI
1 4334 - Dubravko Bogović (Tujina) in 4470 - Mihael Prosen (Tujina)
2 1915 - Antonio Lovrić (Tujina) in 2296 - Darko Duralija (BK Ljubljana)
3 642 - Nejc Pacek (BK Ljubljana) in 108 - Jure Stanič (BK Ljubljana)
4 1392 - Igor Repše (BK Medvode) in 81 - Tine Albrecht (BK Brežice)
5 4656 - janez vtič in 1958 - Jurij Zaletel (BK Celje)
6 138 - Toni Hotko (BK Pišece) in 304 - Tadej Škof (BK Pišece)
ŽENSKE
1. Šarić Nina [482](Tujina)

DVOJICE ŽENSKE
1 482 - Nina Šarić (Tujina) in 4530 - Lara Dujmić (Tujina)

MEŠANE DVOJICE
1 1915 - Antonio Lovrić (Tujina) in 482 - Nina Šarić (Tujina)
2 637 - Gregor Novak (BK Ljubljana) in 1666 - Irena Avsenik (BK Ljubljana)
3 2201 - Jure Pucelj (BK Kočevje) in 2257 - Maja Žubrinić (Tujina)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel


Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
KOČEVJE OPEN 2019 - Skupina B
Organizator: Badminton klub Kočevje
Vodstvo turnirja: Sebastjan Vovko, 041 424 617, sebastace@gmail.com
Vrhovni sodnik:
Kraj in čas: Športna dvorana Kočevje, Cesta na stadion 7, 1330 Kočevje

Sobota, 12. Januar 2019 od 9.30h dalje
Moški in ženske posamezno, skupina A in B od 9.30 dalje
Moške in ženske dvojice – skupina A in B predvidoma od 12.30h dalje
Mešane dvojice – skupina A in B predvidoma od 14.30h dalje
Število moških: 3
Število žensk: 0

MOŠKI
1. Banič Zlatko [4471](BK Kočevje)
2. Pahulje Miha [2987](BK Kočevje)
3. Vovko Sebastjan [2288](BK Kočevje)

DVOJICE MOŠKI
1 4653 - Andrej Kuči in 4719 - Jakob Godler (BK Komenda )
2 2914 - Zvone Turk (BK Kočevje) in 802 - Denis Šalehar (BK Kočevje)
3 2201 - Jure Pucelj (BK Kočevje) in 3202 - Toni Poje (ŠD Badminton)
4 1752 - Andrej Hude (BK Kočevje) in 4720 - Jure Roblek (Badminton klub Mengeš)
5 2823 - Uroš Radakovič in 3050 - Gregor Pirnaver (BK Bit)
6 4655 - Damir Lovenjak (BK Komenda ) in 3017 - Andraž Tinta (BK Bit)
7 4433 - Veljko Sandalj (Tujina) in brez soigralca
8 1745 - Emerik Dulmin (BK Kočevje) in brez soigralca
9 4028 - Janez Košir (BK Kočevje) in 3951 - Bojan Perger (ŠD Badminton)

DVOJICE ŽENSKE
1 1862 - Mateja Skender Žužek (ŠD Badminton) in 4394 - Eni Tomšić (Tujina)
2 2257 - Maja Žubrinić (Tujina) in 4721 - Snežana Zupin (Badminton klub Mengeš)
3 4659 - Maša Jeraj in 4539 - Irena Burgar (BK Komenda )
4 4119 - Tanja Škorc (Tujina) in 4039 - Svetlana Katić (Tujina)

MEŠANE DVOJICE
1 4653 - Andrej Kuči in 4539 - Irena Burgar (BK Komenda )
2 4719 - Jakob Godler in 4659 - Maša Jeraj (BK Komenda )
3 1752 - Andrej Hude (BK Kočevje) in 1862 - Mateja Skender Žužek (ŠD Badminton)
4 4721 - Snežana Zupin (Badminton klub Mengeš) in 4720 - Jure Roblek (Badminton klub Mengeš)
5 2257 - Maja Žubrinić (Tujina) in 2201 - Jure Pucelj (BK Kočevje)
6 4334 - Dubravko Bogović (Tujina) in 4119 - Tanja Škorc (Tujina)
7 4530 - Lara Dujmić (Tujina) in 4470 - Mihael Prosen (Tujina)
8 2823 - Uroš Radakovič in 3318 - Ela Bajt (BK Bit)
9 4394 - Eni Tomšić (Tujina) in brez soigralca
10 4039 - Svetlana Katić (Tujina) in 4433 - Veljko Sandalj (Tujina)
11 2097 - Miroslav Vurdelja (Tujina) in 1903 - Nina Kovačić (Tujina)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel