Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
1. turnirja do 11 let za posameznike in dvojice v sezoni 2018/2019
Organizator: Badmintonski klub Olimpija
Vodstvo turnirja: Maja Pohar Perme
Vrhovni sodnik: Eva Miklič
Kraj in čas: Sobota, 10. november 2018, ob 9.30, Športna dvorana Krim, Ob dolenjski železnici 50, Ljubljana.

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.
Število fantov: 27
Število deklet: 16

FANTJE
1. Mattias Maks [4560](BK Bit)
2. Sedej Aleks [4559](BK Bit)
3. Vrenk Matic [4558](BK Bit)
4. Vodan Jecelj Jurij [4284](BK Branik)
5. Walter David [4607](BK Branik)
6. Strelec Rok [4555](BK Kungota)
7. Blazina Jure [4280](BK Ljubljana)
8. Cerar Matic [2465](BK Medvode)
9. Ebner Vid [4633](BK Medvode)
10. Jelenc Tilen [4480](BK Medvode)
11. Mlakar Maj [4475](BK Medvode)
12. Strušnik Gal [4578](BK Medvode)
13. Pahor Anel [4277](BK Mladost)
14. Peshekhonov Nikita [2478](BK Mladost)
15. Čeh Tristan [4637](BK Olimpija)
16. Confidenti Arne [3857](BK Olimpija)
17. Perme Peter [2576](BK Olimpija)
18. Pirc Žiga [3860](BK Olimpija)
19. Anzelj Tim [2381](BK Mirna)
20. Križman Vit [2498](BK Mirna)
21. Mežnaršič Nele [2448](BK Mirna)
22. Sučić Miha [4281](BK Konex)
23. Trampuž Roko [3463](BK Konex)
24. Trampuž Maks [4634](BK Konex)
25. Novak Lešnik Anže [4570](ŠD Sele-Vrhe)
26. Senica Janik [4594](ŠD Sele-Vrhe)
27. Vrance Jan [4596](ŠD Sele-Vrhe)

DVOJICE FANTJE
1 2465 - Matic Cerar (BK Medvode) in 4284 - Jurij Vodan Jecelj (BK Branik)
2 4578 - Gal Strušnik (BK Medvode) in 4475 - Maj Mlakar (BK Medvode)
3 4570 - Anže Novak Lešnik (ŠD Sele-Vrhe) in 4596 - Jan Vrance (ŠD Sele-Vrhe)
4 4594 - Janik Senica (ŠD Sele-Vrhe) in 4607 - David Walter (BK Branik)
5 4280 - Jure Blazina (BK Ljubljana) in 2576 - Peter Perme (BK Olimpija)
6 2448 - Nele Mežnaršič (BK Mirna) in 2381 - Tim Anzelj (BK Mirna)
7 2498 - Vit Križman (BK Mirna) in brez soigralca
8 3463 - Roko Trampuž (BK Konex) in 4281 - Miha Sučić (BK Konex)
9 2478 - Nikita Peshekhonov (BK Mladost) in 4277 - Anel Pahor (BK Mladost)
10 4560 - Maks Mattias (BK Bit) in 4559 - Aleks Sedej (BK Bit)
DEKLETA
1. Gleich Nina [3987](BK Branik)
2. Simerl Lina [4635](BK Branik)
3. Uršič Julija [4494](ŠRD Idrija)
4. Šavli Eva [4477](BK Medvode)
5. Horvat Tija [2872](BK Mladost)
6. Jablanovec Tatjana [4278](BK Mladost)
7. Lovrin Zoja [4571](BK Mladost)
8. Alič Tinkara [2547](BK Olimpija)
9. Baraga Ana [4314](BK Olimpija)
10. Belovič Ana [4636](BK Olimpija)
11. Hawlina Fiona [4639](BK Olimpija)
12. Hlupič Karolina [4638](BK Olimpija)
13. Perme Lučka [3421](BK Olimpija)
14. Livk Lana [2369](BK Mirna)
15. Mavec Maja [4301](BK Konex)
16. Zukanović Ela [4487](BK Konex)

DVOJICE DEKLETA
1 2369 - Lana Livk (BK Mirna) in brez soigralke
2 2547 - Tinkara Alič (BK Olimpija) in 3987 - Nina Gleich (BK Branik)
3 4487 - Ela Zukanović (BK Konex) in 4301 - Maja Mavec (BK Konex)
4 3987 - Nina Gleich (BK Branik) in 2547 - Tinkara Alič (BK Olimpija)
5 2872 - Tija Horvat (BK Mladost) in 4571 - Zoja Lovrin (BK Mladost)
6 4278 - Tatjana Jablanovec (BK Mladost) in brez soigralke
7 2369 - Lana Livk (BK Mirna) in brez soigralke

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel