Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
1. turnirja do 19 let za posameznike in dvojice v sezoni 2018/2019
Organizator: Badmintonski klub Olimpija
Vodstvo turnirja: Maja Pohar Perme
Vrhovni sodnik: Eva Miklič
Kraj in čas: Sobota, 10. november 2018, ob 9.30, Športna dvorana Krim, Ob dolenjski železnici 50, Ljubljana.

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.
Število fantov: 22
Število deklet: 9

FANTJE
1. Babnik Jan [2017](BK Bit)
2. Bambič Simon [3200](BK Bit)
3. Klemenc Blaž [2007](BK Branik)
4. Lesničar Klemen [784](BK Branik)
5. Masten Miha [1724](BK Branik)
6. Božič Simon [2044](BK Brežice)
7. Cesar Ožbej [2221](BK Ljubljana)
8. Poboljšaj Maj [1922](BK Ljubljana)
9. Bizjak Gal [1926](BK Medvode)
10. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
11. Kolar Tej [1132](BK Medvode)
12. Kuprivec Rok [1293](BK Medvode)
13. Podgoršek Luka [1303](BK Medvode)
14. Trojanšek Matic [1269](BK Medvode)
15. Alič Gregor [1489](BK Olimpija)
16. Spiller Ian [1037](BK Olimpija)
17. Herman Matevž [1122](BK Mirna)
18. Zupančič Nik [1507](BK Mirna)
19. Kuhar Nejc [3547](BK Konex)
20. Mesarič Mark [1989](BK Konex)
21. Počivašek Maks [3563](BK Konex)
22. Sotlar Žan [2217](BK Konex)

DVOJICE FANTJE
1 1724 - Miha Masten (BK Branik) in 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode)
2 1507 - Nik Zupančič (BK Mirna) in 1122 - Matevž Herman (BK Mirna)
3 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode) in 2017 - Jan Babnik (BK Bit)
4 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode) in 1724 - Miha Masten (BK Branik)
5 1293 - Rok Kuprivec (BK Medvode) in 1132 - Tej Kolar (BK Medvode)
6 1989 - Mark Mesarič (BK Konex) in 3563 - Maks Počivašek (BK Konex)
7 2217 - Žan Sotlar (BK Konex) in 3547 - Nejc Kuhar (BK Konex)
8 1922 - Maj Poboljšaj (BK Ljubljana) in 2221 - Ožbej Cesar (BK Ljubljana)
9 1037 - Ian Spiller (BK Olimpija) in 1489 - Gregor Alič (BK Olimpija)
10 2007 - Blaž Klemenc (BK Branik) in 784 - Klemen Lesničar (BK Branik)
11 2017 - Jan Babnik (BK Bit) in 1926 - Gal Bizjak (BK Medvode)
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Frank Neža [1725](BK Branik)
3. Kevo Katarina [2260](BK Brežice)
4. Petrovčič Maruša [2502](ŠRD Idrija)
5. Novak Zoja [1965](BK Ljubljana)
6. Pipan Taja [1131](BK Medvode)
7. Pipan Lina [1987](BK Medvode)
8. Alič Špela [2206](BK Olimpija)
9. Vračar Maruša [1966](BK Olimpija)

DVOJICE DEKLETA
1 1131 - Taja Pipan (BK Medvode) in 1987 - Lina Pipan (BK Medvode)
2 1966 - Maruša Vračar (BK Olimpija) in 2206 - Špela Alič (BK Olimpija)
3 1221 - Tea Forsthuber (BK Konex) in 2343 - Ajda Justin (BK Konex)
4 1965 - Zoja Novak (BK Ljubljana) in 2022 - Anja Jordan (BK Ljubljana)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel