Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
5. turnirja AB kategorije za posameznike in dvojice v sezoni 2017/2018
Organizator: Badmintonski klub Branik
Vodstvo turnirja: Daniel Klančar, Uroš Velec, Kaja Bračič
Vrhovni sodnik: Jožef Kuprivec - Dodo
Kraj in čas: ŽŠD Maribor, Popovičeva ulica 12, Maribor

SOBOTA in NEDELJA, 19. in 20. Maj 2018

Sobota:
9.30 Moški in ženske posamezno
13.00 Moške, ženske in mešane dvojice

Nedelja od 10.00 dalje
(točen razpored bo objavljen na spletu)

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekmovanja!

Po posvetu z vrhovnim sodnikom bomo določene discipline zaradi morebitnega manjšega števila prijav zaključili že v soboto.
Število fantov: 19
Število deklet: 7

FANTJE
1. Krapež Andraž [154](BK Bit)
2. Maksimovič Natan [799](BK Bit)
3. Sabljič Igor [1484](BK Bit)
4. Smrkolj Blaž [1924](BK Bit)
5. Zalar Tilen [794](BK Bit)
6. Klančar Daniel [255](BK Branik)
7. Klemenc Blaž [2007](BK Branik)
8. Lesničar Klemen [784](BK Branik)
9. Osterc Vanja [178](BK Branik)
10. Rudolf Jurij [581](BK Branik)
11. Hadžihalilović Edvin [777](BK Kungota)
12. Cerkovnik Martin [119](BK Medvode)
13. Ivančič Miha [180](BK Medvode)
14. Ivančič Matic [41](BK Medvode)
15. Ivančič Jaka [505](BK Medvode)
16. Manić Mateja [4541](BK Medvode)
17. Vračar Žiga [648](BK Olimpija)
18. Krivec Gašper [410](BK Mirna)
19. Laznik Žan [23](BK Mirna)

DVOJICE FANTJE
1 777 - Edvin Hadžihalilović (BK Kungota) in brez soigralca
2 23 - Žan Laznik (BK Mirna) in 410 - Gašper Krivec (BK Mirna)
3 9 - Urban Turk (BK Mirna) in 11 - Aljoša Turk (BK Mirna)
4 784 - Klemen Lesničar (BK Branik) in 683 - Domen Lonzarič (BK Branik)
5 247 - Tadej Šeme (BK Bit) in 245 - Marko Kroflič (BK Bit)
6 41 - Matic Ivančič (BK Medvode) in 119 - Martin Cerkovnik (BK Medvode)
7 180 - Miha Ivančič (BK Medvode) in 505 - Jaka Ivančič (BK Medvode)
8 1484 - Igor Sabljič (BK Bit) in 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit)
9 154 - Andraž Krapež (BK Bit) in 794 - Tilen Zalar (BK Bit)
10 648 - Žiga Vračar (BK Olimpija) in 255 - Daniel Klančar (BK Branik)
11 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 648 - Žiga Vračar (BK Olimpija)
12 2007 - Blaž Klemenc (BK Branik) in 777 - Edvin Hadžihalilović (BK Kungota)
DEKLETA
1. Brajkovič Nike [2019](BK Bit)
2. Kotar Nina [244](BK Bit)
3. Križman Lea [2808](BK Branik)
4. Polanc Petra [576](BK Medvode)
5. Arih Nika [375](BK Mirna)
6. Bajuk Jerca [18](BK Mirna)
7. Cizelj Ema [188](BK Mirna)

DVOJICE DEKLETA
1 188 - Ema Cizelj (BK Mirna) in 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna)
2 375 - Nika Arih (BK Mirna) in 576 - Petra Polanc (BK Medvode)
3 2808 - Lea Križman (BK Branik) in 2811 - Staša Planinšič (BK Branik)
4 576 - Petra Polanc (BK Medvode) in 375 - Nika Arih (BK Mirna)
5 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit) in 244 - Nina Kotar (BK Bit)

MEŠANE DVOJICE
1 777 - Edvin Hadžihalilović (BK Kungota) in brez soigralke
2 188 - Ema Cizelj (BK Mirna) in 11 - Aljoša Turk (BK Mirna)
3 410 - Gašper Krivec (BK Mirna) in 18 - Jerca Bajuk (BK Mirna)
4 9 - Urban Turk (BK Mirna) in 375 - Nika Arih (BK Mirna)
5 255 - Daniel Klančar (BK Branik) in 4 - Tina Juršič (BK Kungota)
6 2007 - Blaž Klemenc (BK Branik) in 2808 - Lea Križman (BK Branik)
7 180 - Miha Ivančič (BK Medvode) in 576 - Petra Polanc (BK Medvode)
8 244 - Nina Kotar (BK Bit) in 794 - Tilen Zalar (BK Bit)
9 2019 - Nike Brajkovič (BK Bit) in 1924 - Blaž Smrkolj (BK Bit)
10 156 - Cecilija Barut (BK Bit) in 154 - Andraž Krapež (BK Bit)
11 683 - Domen Lonzarič (BK Branik) in 171 - Eva Gruber (BK Branik)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel